THOUGHTS, FEARS, HOPES AND IDEAS.
PALURAMANN
ЩО ДАЛІ?
З настанням чергового дня із вкотре жахливими новинами про руйнування, які відбуваються практично всюди в Україні, мені страшенно боляче спостерігати, як інституції (створені для вирішення саме теперішніх проблем), а також їхні держави-члени не вживають жодних дій, щоб зупинити скоєні звірства – на більш глибокому рівні, ніж можна собі уявити.
Однак я цілком усвідомлюю, що зараз я безсильна перед справами на
міжнародній арені та нормами сучасного міжнародного права.
ЧАС ТЕПЕР Є НАШИМ РЯТІВНИКОМ І НАШОЮ ЗАГИБЕЛЛЮ.
АЛЕ ТУТ ВИНИКАЄ БАГАТО ІНШИХ ПИТАНЬ:
НАРАЗІ Є
ЛИШЕ
ОДНА
ВІДПОВІДЬ:
паралельно з документуванням ймовірного геноцидного наміру, ми повинні також зробити акцент на запобіганні та апеляції до таких механізмів, як Конвенція 1948 року. Стаття 1 Конвенції ООН про запобігання злочину геноциду і покарання за нього встановлює два основні зобов'язання: окрім заборони вчинення геноциду, держави також зобов'язані запобігати геноциду та карати за нього.
Рішення Міжнародного Суду ООН у 2007 році також є надзвичайно важливим з точки зору надання такої необхідної ясності на зобов’язання щодо запобігання. У ньому зазначено:
«На думку Суду, федеральна влада Югославії повинна була докласти всіх зусиль у межах своїх повноважень, щоб спробувати запобігти трагічним подіям, які набули такої жахливої форми, про масштаби яких можна було здогадуватися. Проте Відповідач не довів, що він проявив будь-яку ініціативу, щоб запобігти тому, що сталося, або здійснив будь-які дії, щоб запобігти звірствам, які були скоєні».